لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

درمان قطعی کم خونی با مصرف شیره انگور

یکی از بهترین شیره ها ی طبیعی که سرشار از خواص ارزشمندی برای بدن می باشد، شیره انگور است. این شیره ی خوش طعم، از طبع گرمی برخوردار می باشد. همچنین از املاح فراوانی همچون ید، آهن، منیزیم ،فسفر، منگنز و... برخوردار است. البته لازم به ذکر است شیره ی انگور دارای ویتامین های متفاوتی همچون ویتامین A, B, C, D می باشد؛ از این رو نوعی مکمل برای تامین کمبود ویتامین های بدن به شمار می رود.
اکنون قصد داریم با انتشار این مقاله، اطلاعاتی در زمینه 4روش مصرف شیره انگور برای درمان کم خونی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس برای کسب اطلاعات در این زمینه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:


نحوه مصرف شیره انگور برای درمان کم خونی:


در طب سنتی اطبا بر این باورند که خرید شیره انگور و مصرف آن بصورت مرتب و همراه با غذا، آب میوه و یا با میان وعده های غذایی، باعث کاهش تنش های عصبی، درمان کم خونی، حفظ سلامت فردی و ... خواهد شد.
برای بهره مندی از خواص شیره انگور می توانید راه های زیر را نیز امتحان کنید:


1- سرکه شیره انگور


برای تهیه سرکه شیره ابتدا نیاز است به میزان یک دهم شیره انگور، به آن سرکه انگور خانگی اضافه نمایید. سپس اجازه دهید به مدت 2 تا 3 دقیقه بر روی حرارت ملایم بجوشد تا سرکه و شیره با یکدیگر به خوبی مخلوط گردند. اکنون سرکه شیره انگور شما نیز آماده است. حال باید هر روز به میزان 1 الی 2 قاشق چایخوری از محصول بدست آمده را درون یک لیوان آب حل کرده و میل نمایید.


2- شربت شیره انگور


2 قاشق غذاخوری از شیره انگور اصل را درون یک لیوان آب خنک حل کرده و در هر وعده غذایی همراه با غذا نوش جان کنید.


3- شیر برنج با شیره انگور


در این روش برای برطرف شدن ضعف عمومی بدن یا درمان کم خونی، نیاز است شیره انگور را همراه با سمنو یا شیر برنج میل نمایید.(جهت خرید شیره انگور کلیک کنید)


4- شیر با شیره انگور


1 قاشق غذاخوری شیره انگور را همراه با شیره توت و شیره خرما ترکیب و در یک لیوان شیر به خوبی حل نمایید. ترکیب بدست آمده را 2 بار در روز (صبح و عصر) میل نمایید.
همچنین استفاده متنوع از شیره ی انگور برای درمان لک های پوستی، بهبود نفخ و خونسازی موثر واقع شده است.


کلام آخر:


شیره انگور برای درمان بیماری های کبدی هم موثر است و مصرف آن، موجب پاکسازی کبد از سموم و مواد زائد می شود. بهتر است بدانید برای اینکه از خواص متفاوت و ارزشمند این شیره ی طبیعی بهره مند شوید، آن را در وعده ی صبحانه ی خود جایگذاری نمائید. البته شرط برخورداری از خواص ارزشمند این عصاره ی طبیعی، استفاده از نوع مرغوب و طبیعی آن است. پیشنهاد ما به شما عزیزان برای خرید آسان و مطمئن، استفاده از وبسایت ترنگ می باشد. هدف ما از تهیه ی مقاله فوق، قرار دادن اطلاعاتی در زمینه استفاده ی متفاوت از شیره ی انگور برای درمان کم خونی بود. امیدواریم که با مطالعه ی آن اطلاعات مفیدی به دست آورده و مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه مقالات وبسایت ترنگ در اختیار ما قرار دهید تا با پرداختن به آن ها، سطح کیفیت مقالات منتشر شده ی بعدی را افزایش نمائیم..


پیشنهاد میکنیم از مقاله روغن کنجد، ملکه روغن های گیاهی دیدن کنید.


خرید روغن کنجد

 

خرید روغن کنجد

خرید ارده

 

خرید ارده

 

خرید حلواارده 

خرید حلوا ارده

 

خرید شیره انگور 

خرید شیره انگور

 

خرید حلواشکری 

خرید حلواشکری